Google'de Biz!

"Bahama Art Hotel"

Siz'den Gelenler

Mehmet Bulent Onen
Mehmet Bulent Onen
Bence bölgenin en iyi Boutige oteli. Çok temiz , mükemmel manzaralı , havuzu olan, park yerine sahip, bir otel. Kesinlikle tavsiye ederim
LAWYERMED
LAWYERMED
Plansız tatilimin en güzel bölümü
Taha Furkan
Taha Furkan
Tatlı, sakin bir otel. Tek kaldım. Çalışanlar gayet güler yüzlü ve işlerini güzel yapıyorlar. Ancak otel sahipleri biraz soğuk davranıyor sebebini anlayamadım. Odalar temiz, ferah. Kahvaltı idare eder, kahvaltı keyfi için yetersiz. Ücretsiz otoparkı var. Havuz temizliğine biraz daha dikkat edilmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Bar fiyatları Bodrum'a göre gayet uygundu.
Burak Oguz
Burak Oguz
Ailece gidip memnun kaldığımız bir otel. Fiyat performans açısından oldukça iyi. Odalar ve banyo geniş, temiz, dekorasyonu güzel. Çalışanlar ilgili ve güleryüzlü. Havuz yeterli, akşam saatlerinde havuz aydınlatması sayesinde girilebiliyor. Kahvaltı doyurucu, çeşit yeterli.
Betül Pekgöz
Betül Pekgöz
İki gün konaklamak için geldik , kelimenin tam anlamıyla bayıldık . Çok zarif , bir o kadar da ferah… Çalışanlar güleryüzlü. Kesinlikle tavsiye ediyorum:)
Ekinin Kanali
Ekinin Kanali
Denize yakın temiz işletme heryer sanat eseri havuz mevcut kahvaltı zenginleştirilmelidir daha iyi olabilir
Esen Yıldız
Esen Yıldız
Ailece gidip kalabileceğiniz bir yer biz çok rahat ettik odalar tertemiz kahvaltısı da güzel.hatta akşam yemeğini de orada yedik ve çok beğendik.çalışanlar ilgili ve güleryüzlü.
Galeri
Odalarımız
Rezervasyon
İletişim
Yol Tarifi